Series
Ratings
43
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Six Flying DragonsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0