Series
Ratings
41
High KickRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0