Series
Ratings
38
ChernobylRated ★ 4.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0- Nonstop 1Rated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0