Series
Ratings
66- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 2.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0