Series
Ratings
112
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.0- Delicious GuysRated ★ 3.5

My PrincessRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
Happy HomeRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0