Series
Ratings
28
The Snow QueenRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0