Series
Ratings
55- Heartbreak High Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Dating in the KitchenRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5