Series
Ratings
107- Spring FeverRated ★ 5.0
- Dear XRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5- 닥쳐, 내 작품의 빌런은 너야Rated ★ 4.0
- 이웃집 킬러Rated ★ 3.5
- Shark: The StormRated ★ 5.0
- The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- The Scandal of ChunhwaRated ★ 4.5
- Study GroupRated ★ 5.0
- Spice Up Our LoveRated ★ 5.0
- RAP:PUBLICRated ★ 5.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
- The GentlemenRated ★ 4.0
- Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0- Queen WooRated ★ 5.0
- No Gain No LoveRated ★ 4.5
- The TyrantRated ★ 3.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0