Series
Ratings
211- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- 국가수사본부Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0