Series
Ratings
239- Dorohedoro Season 2Rated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Judge ReturnsRated ★ 2.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
ClaymoreRated ★ 4.5- Dear XRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
- WaywardRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- Queen MantisRated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
MononokeRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5