Series
Ratings
155- Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- CasheroRated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- MaidRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- NewtopiaRated ★ 1.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Study GroupRated ★ 2.0