Series
Ratings
34- Pro BonoRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Queen MantisRated ★ 3.0
- Good BoyRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Dream ProductionsRated ★ 4.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- Family by ChoiceRated ★ 3.0
- A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
- Fresh off the SeaRated ★ 4.5