Titles you rated

Dr. RomanticRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0