Movies
Ratings
247
MirrorsRated ★ 1.0
Step Up All InRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Go Go 70'sRated ★ 3.5
My FatherRated ★ 4.5
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 1.0
The Number 23Rated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 4.5
From Me To YouRated ★ 4.5