Titles you rated
- Love 101Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Father, I'll Take Care of YouRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5- HanguksagiRated ★ 3.5
- Bridal MaskRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0