Series
Ratings
142
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 3.0- White ChristmasRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0