Series
Ratings
144
BarakamonRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 5.0
- The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.5