Series
Ratings
158- The FrogRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- EveRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0