Series
Ratings
40
Hospital ShipRated ★ 2.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 1.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0