Movies
Ratings
281
One on OneRated ★ 0.5
The Coast GuardRated ★ 0.5
The NetRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0- Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 0.5
Don JonRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.0- A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 5.0