Series
Ratings
115
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.5
ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 4.0
Neko ZamuraiRated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.5
Bambino!Rated ★ 2.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
Haken no HinkakuRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 2.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5