Series
Ratings
262
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0- Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- You Season 4Rated ★ 3.0
- You Season 5Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
You and IRated ★ 4.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.0- FeelingsRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0