Series
Ratings
18
My MisterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5