Series
Ratings
104- ClarkRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- InsiderRated ★ 1.5

Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5