Series
Ratings
37
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Kingdom ExodusRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0- DaybreakRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Mr. TrotRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Street Food FighterRated ★ 4.0
The Young PopeRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0