Series
Ratings
191- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0- March of the Ants Season 1Rated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 2.5
Once AgainRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
MineRated ★ 2.5- Crime TriviaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0