Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 2.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5

That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5