Titles you rated
On AirRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- DevsRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- Never Have I EverRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0