Series
Ratings
39
The Red SleeveRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- ArnoldRated ★ 2.5
- McGregor ForeverRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0