Series
Ratings
67
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 0.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.0
OverlordRated ★ 1.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5