Series
Ratings
323
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0- Burn! Top StrikerRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.5
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0
AnotherRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 2.0
School-Live!Rated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 5.0
Rosen MaidenRated ★ 3.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0