Titles you rated
WildRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5