Movies
Ratings
200
Open CityRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5