Series
Ratings
75
Orange MarmaladeRated ★ 5.0- Iron Lady ChaRated ★ 3.0
The King of LegendRated ★ 4.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0- Middle School Student ARated ★ 4.0
Birth SecretRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
- Mr. BackRated ★ 4.0

Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.5