Series
Ratings
29
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- SeventeenRated ★ 5.0
OrangeRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
- Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.0- Witch HuntRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0