Series
Ratings
169- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
- Queer Eye Season 9Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- Family PlanRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.0
- Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- RevenantRated ★ 3.5