Movies
Ratings
880
KOKUHORated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- BugoniaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Postcard from EarthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5- My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 4.0