Series
Ratings
92- Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Disguiser.Rated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0