Series
Ratings
109
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5