Series
Ratings
235- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
- Queen of VillainsRated ★ 3.5
- American PrimevalRated ★ 4.0
- AsuraRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- UntamedRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Goodbye EarthRated ★ 0.5
- The GentlemenRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
- Comedy RoyaleRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5