Series
Ratings
339
Made for Love Season 1Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 2.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 3.0
Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Well-Intended LoveRated ★ 1.5
- Triad PrincessRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 4.5- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
- The Devil Next DoorRated ★ 3.5