Series
Ratings
14
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0- Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0