Series
Ratings
21
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 1.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 2.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Something About 1%Rated ★ 3.0