Series
Ratings
214- Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- Love and AnarchyRated ★ 5.0
- Too Hot to HandleRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5