Series
Ratings
116
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
The FableRated ★ 4.0- Low LifeRated ★ 2.0
- EveRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5