Series
Ratings
16
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0- BoJack HorsemanRated ★ 4.5
- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
- BoJack HorsemanRated ★ 4.5
- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5