Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.5
Coming HomeRated ★ 5.0
Sound of NoiseRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5