Series
Ratings
332- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.0- Inspector KooRated ★ 4.5
- Doctor ChaRated ★ 2.0
- The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Spring Turns to SpringRated ★ 3.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 1.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0