Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5