Titles you rated

Doctor StrangerRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0